Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne to niezwykle eleganckie, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie, które początkowo doceniali przede wszystkim inwestorzy borykający się z problemem ograniczonej przestrzeni i ciasnych ciągów komunikacyjnych. Dziś drzwi przesuwne stanowią nieodłączny element nowoczesnych aranżacji wnętrz. Są funkcjonalne, wygodne w użytkowaniu i bardzo eleganckie.

Drzwi przesuwne polecamy do przestrzeni mieszkalnych i użytkowych – wszędzie tam, gdzie ze względu na ograniczoną szerokość ciągu komunikacyjnego tradycyjne drzwi rozwierane mogłyby się okazać nieporęcznie i utrudniać komunikację. Nowoczesne systemy drzwi przesuwnych polecamy również klientom poszukującym oryginalnych, a zarazem funkcjonalnych elementów wyposażenia wnętrza, w którym drzwi obok swojej tradycyjnej funkcji mają także pełnić rolę dekoracyjną.

Salon drzwi przesuwnych Wołomin

W ofercie posiadamy szeroki wybór drzwi przesuwnych oraz systemów montażowych drzwi przesuwnych renomowanych producentów. Oferujemy zarówno drzwi polskich, jak i zagranicznych marek. W stałej sprzedaży posiadamy zarówno do montażu na ścianie oraz systemy drzwi ukrytych do montażu w ścianie. Wymagającym Klientom polecamy drzwi przesuwne dwuskrzydłowe, które doskonale komponują się w przestrzeni zabytkowych kamienic oraz stylowych domów mieszkalnych. System przesuwny to także ciekawa propozycja do postindustrialnego loftu czy lokalu usługowego.

Do zapoznania się z asortymentem naszego salonu zachęcamy przede wszystkim klientów z terenu miejscowości: Wołomin, Radzymin, Zielonka, Kobyłka i Marki.