Drzwi ukryte

Sekret eleganckich wnętrz – drzwi ukryte

O elegancji danego wnętrza bardzo często decydują pozornie niedostrzegalne detale, takie jak drzwi ukryte bez ościeżnicy, które nie odznaczają się na ścianie i często pozostają niezauważone aż do momentu, w którym nie zostaną otwarte. Koncepcja drzwi ukrytych jest obecna na polskim rynku już od kilku lat, o czym świadczy coraz szerszy wybór tego typu stolarki drzwiowej oferowanej przez różnych producentów.
drzwi ukryte Marki
Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów oferujemy drzwi ukryte znanych i cenionych marek. Ich wybór stanowi gwarancję funkcjonalności, trwałości oraz estetyki, która nadaje wnętrzu klasę i niepowtarzalny charakter. Drzwi ukryte bez nakładanej na ścianę ościeżnicy pasują do wszystkich typów wnętrz – od przestrzeni mieszkalnych, przez obiekty biurowe, aż po przestrzenie usługowe i usługowo-handlowe. Doskonale prezentują się zarówno w stylizacjach minimalistycznych, jak i wnętrzach bogato dekorowanych.

Jak działają drzwi ukryte?

Drzwi ukryte tylko z pozoru są drzwiami bez ościeżnicy. W rzeczywistości ościeżnica jest „schowana” w ścianie, dzięki czemu patrząc na drzwi ukryte widzimy wyłącznie styk płaszczyzny ściany i skrzydła drzwiowego, a także klamkę. Montaż drzwi ukrytych wymaga odpowiedniego przygotowania ściany i prawidłowego osadzenia w niej ościeżnicy, dlatego wybór tego typu drzwi warto zaplanować już na etapie projektowania danej nieruchomości lub podczas planowania generalnego remontu, wówczas będzie najmniej inwazyjny. Nie oznacza to jednak, że drzwi ukrytych nie możemy zamontować w dowolnym momencie użytkowania nieruchomości.

Drzwi ukryte z montażem

Jako specjaliści od stolarki drzwiowej oferujemy Państwu szeroki wybór drzwi ukrytych z montażem. Usługi montażu drzwi realizujemy na terenie miejscowości: Marki, Kobyłka, Wołomin, Zielonka, Radzymin i w najbliższej okolicy. Osoby zainteresowane zamówieniem stolarki drzwiowej zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego w celu potwierdzenia możliwości zrealizowania usługi montażowej.