Drzwi zewnętrzne

ERKADO to przykład wyjątkowego sukcesu firmy rodzinnej na rynku globalnym. Odważny i zdecydowany rozwój potencjału produkcyjnego oraz wprowadzanie nowych kolekcji sprawiają, że dziś coraz częściej otwierasz… drzwi ERKADO.

TECHNOLOGIA PŁYTOWA

Kluczową cechą drzwi zewnętrznych P jest zastosowanie innowacyjnej technologii produkcji.

Technologia ta pozwala na zachowanie piękna drzwi drewnianych z jednoczesną eliminacją większości problemów towarzyszących tradycyjnym technologiom płycinowym takich jak: rozsychanie i przesuwanie się kasetonów drzwiowych, wypaczanie się skrzydeł, nierównomierne wybarwianie się poszczególnych elementów drzwi, pękanie i falistość oklein oraz problemy z wypełniaczami spoin.

Drzwi o grubości 72 mm materiał: meranti, dąb sosna
Drzwi o grubości 82 mm materiał: meranti, dąb sosna
Drzwi o grubości 102 mm materiał: meranti, dąb

Firma WIKĘD jest renomowanym i uznanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych. Od początku swojej działalności świadomi konieczności współpracy z najlepszymi, do produkcji naszej stolarki używamy komponentów dostarczanych przez wiodących producentów profili PVC, aluminium, stali, okuć oraz szkła.

W firmie WIKĘD oferujemy Państwu Drzwi Stalowe, Drzwi PVC lub Drzwi PVC z wypełnieniem drzwiowym. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.

Firma Martom została utworzona w 1999 roku, a od 2000 r. zajmuje się produkcją drzwi metalowych zewnętrznych o zróżnicowanym wzornictwie i kolorystyce, a także w wielu wariantach cieplnych. Na przestrzeni tych lat spółka wzbogaciła się o nowoczesny park maszynowo – narzędziowy, a także zainwestowała w nową halę produkcyjną. Na dzień dzisiejszy jest to jeden z czołowych producentów drzwi metalowych w Polsce. Firma zarządzana jest w oparciu o system Lean Management, gdzie priorytet stanowi otrzymanie przez Klienta produktu najwyższej jakości i spełniającego jego wymagania zarówno co do estetyki, funkcjonalności, precyzji wykonania, jak i punktualności jego otrzymania.