Firma Markus istnieje od 2001 roku.  Od samego początku filozofią firmy jest zaspokojenie potrzeb wymagających klientów, którym zależy przede wszystkim na towarach najlepszej jakości usługach na najwyższym poziomie.  Jesteśmy sklepem firmowym firmy Witraż posiadamy  w ofercie okna pcv na profilach Veka, Aluplast, konstrukcje aluminiowe, okna drewniane, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, okna dachowe, parapety, rolety, podłogi.

Wszystkim klientom firma zapewnia profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie stolarki otworowej. Jesteśmy dynamiczne rozwijającą się firmą, współpracujemy z wieloma firmami takimi jak:

PORTA DRZWI, DRE,  POL-SKONE, VERTE, ERKADO, INTENSO, CENTURION, VOSTER, VASCO, WITRAŻ, WIKĘD, GERDA,  VDS, SCHAFFNER.

Chcąc zapoznać się z szeroką gamą wzorów i kolorów możecie Państwo obejrzeć wystawę drzwi znajdującą się w naszym salonie sprzedaży.Wzory szyb ,oklein a także rodzaje klamek. Na wszystkie pytania i wątpliwości udzielimy szczegółowej odpowiedzi . Zakup drzwi wewnętrznych z Naszą firmą wyda się Państwu łatwy i przyjemny. Nasza firma za główny cel stawia sobie zadowolenie i satysfakcję klienta. Wysoka jakość towaru oraz solidny montaż to podstawa naszego działania. Oferujemy drzwi sprawdzonych, znanych producentów, wytwarzane z materiałów najwyższej jakości. Jest to bogaty asortyment drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych oraz drzwi szklanych. Ponadto okna PCV w dowolnych wymiarach i kształtach.

Wiemy jak ważne jest zaspokojenie bieżących potrzeb i realizacja marzeń bez uszczerbku dla domowego budżetu lub naruszenia oszczędności. Kredyt ratalny jest idealnym rozwiązaniem dla osób które chcą w prosty i szybki sposób sfinansować swoje zakupy.

Oferujemy atrakcyjny kredyt ratalny w Santander Consumer Bank S.A – kredyt na dowód , decyzja kredytowa w 2 minuty,  oprocentowanie w skali roku 5%, brak ukrytych opłat, możliwość kredytowania do 48 miesięcy.  (dowiedź się więcej).


Posiadamy certyfikat Autoryzowanej Grupy Montażowej produktów Porta – dzięki temu klient posiada 5 lat gwarancji.